bluEvolution 82

bluEvolution 82

bluevolution

Najnowsza generacja ciepłych okien bluEvolution: 82 to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa pasywnego. Specjalny system 6-cio komorowych profili PCW o szerokości 82 mm w połączeniu z podwójnym lub potrójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanym standardowo 2-komorowym pakietem “ciepłych” szyb, pozwalają na konstruowanie okien, charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Dlatego okna w systemie bluEvolution: 82 zapewniają najwyższy z możliwych poziom efektywności energetycznej, a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu.

 

 

Bezpieczeństwo i ochrona antywłamaniowa

Bezpieczeństwo to podstawa komfortowego życia, dlatego nasza firma kładzie na nie największy nacisk. Istnieją czynniki, przed którymi chcemy być szczególnie chronieni: hałas, niepogoda czy też włamanie. A w tym przypadku liczą się zwłaszcza pierwsze minuty. Jeżeli włamywaczowi nie uda się dostać do pomieszczenia w ciągu kilku chwil, najczęściej przez drzwi balkonowe lub okno – rezygnuje. System bluEvolution w połączeniu z okuciami antywłamaniowymi oraz bezpiecznymi szybami zapewnia bardzo dobrą ochronę antywłamaniową.

 

  bluEvolution 82 AD

6-komorowe płaskie profile o szerokości 82 mm gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Klasyczne skrzydło to gwarancja ponadczasowej elegancji. Różnego rodzaju listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie go do indywidualnego charakteru wnętrza.

 

 

 

82-dane

 

Listwa przyszybowa

W ofercie standardowo proponowane są 

3 kształty listew przyszybowych: prosta, ozdobna oraz zaokrąglona. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na cenę okna. Pozwala jednak na indywidualne dostosowanie wyglądu okna do charakteru pomieszczenia. Szerokość listew uzależniona jest od wybranego pakietu szybowego.

listwy

Kolorystyka okien

Kolorystyka okien ma istotne znaczenie zarówno dla wnętrza, jak i elewacji budynku. W trakcie wyboru nie warto kierować się tylko trendami. Zmieniają się one tak szybko, że niezwykle trudno za nimi nadążyć. Niezmienne pozostaje natomiast znaczenie barw. Okna PVC dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów. Folie stosowane do oklejania profili mogą mieć barwę jednolitą lub drewnopodobną, imitującą różne gatunki drewna, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

 

paleta-szare-tlo

Nowoczesne rozwiązania.

Najwyższej jakości
sprawdzone materiały.

ATRAKCYJNE CENY