drzwi uchylno-przesuwne duoPort

drzwi uchylno-przesuwne duoPort

Drzwi uchylno-przesuwne duoPort SK

Drzwi uchylno-przesuwne duoPort umożliwiają nie tylko łatwe otwieranie i zamykanie, ale też uchylanie skrzydła drzwiowego, dzięki czemu zyskujemy możliwość komfortowego wietrzenia. Dodatkowo, dla zwiększenia komfortu użytkowania, tego typu drzwi można wyposażyć w tzw. automatyczne sterowanie w klamce. Dzięki tej opcji nawet dziecko poradzi sobie z dużymi i ciężkimi drzwiami – nie będzie miało ono problemu z rozsunięciem czy zasunięciem skrzydła. Rozwiązanie to jest zalecane w przypadku bardzo ciężkich, potrójnych pakietów szybowych. Kolejną cechą charakterystyczną drzwi uchylno-przesuwnych jest próg, który jest równy wysokości ramy okiennej, dzięki czemu harmonijnie komponuje się ze stolarką okienną.

O produkcje

Systemy:
  • bluEvolution 73 mm
  • bluEvolution 73 mm Arte
  • bluEvolution 82 mm
  • bluEvolution 82 mm Arte
Okucie:

Okucie występuje w wersji duoPort SK-S sterowanej ręcznie I duoPort SK-Z z komfortowym sterowaniem w klamce.

Klamka:
  • Aluminiowa
Uszczelki:

EPDM  o wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgotność, para wodna, promieniowanie UV czy zmiany temperatur. Występują w dwóch kolorach (czarnym i szarym),które uzależnione są od doboru koloru okien.

Współczynnik przenikania ciepła:
  • Uw (drzwi) = 1,0 – 1,4W/m2K
Koekstruzja:

Pod okleiną drewnopodobną profil posiada warstwę barwionego PVC, dzięki czemu nawet po głębokim zarysowaniu okleiny usterka nie będzie widoczna.

duoport-okucia

Nowoczesne rozwiązania.

Najwyższej jakości
sprawdzone materiały.

ATRAKCYJNE CENY