O nas

O nas

Zaufaj specjalistom w zakresie pokryć dachowych
 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem każdego domu są dachy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, rozpoczęliśmy działalność w zakresie pokryć dachowych.

 

Za nami dziesiątki tysiący  m2 dachów

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i usług wysokiej jakości. Mamy na swoim koncie liczne realizacje związane z wykonywaniem konstrukcji dachowych oraz pokryć dachowych.

 

My wiemy, jaki dach dla Twojego domu będzie najlepszy

 

Zaufanie oraz zadowolenie ze zrealizowanego zlecenia jest dla nas wartością nadrzędną. Dlatego od samego początku współpracy dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Posiadamy także odpowiednią wiedzę oraz umiejętności, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania w zakresie pokryć dachowych.

 

W ramach współpracy każdy z klientów może oczekiwać:

 

  • indywidualnego podejścia,
  • profesjonalnej obsługi,
  • fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zlecenia,
  • bezpłatnego kosztorysu na materiał i robociznę.
     

Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne usługi dekarskie i ciesielskie. A wszystko po to, by klient miał pewność fachowej i rzetelnie wykonanej pracy.

 

Mamy świadomość, że wykonanie pokrycia dachowego jest sporym wydatkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poniesione koszty dawały gwarancję bezpieczeństwa, pewności, solidności i wytrzymałości na lata.

 

Nie masz czasu?
Czary-mary
Dojeżdżamy na pomiary.
Nawet jeśli droga ścięta
Dojedziemy do klienta.