plannja rąbek

plannja rąbek

Blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click M 

dostępna w klasach jakości Plannja 40 i Plannja 30

 

Plannja Emka Click M to panel zatrzaskowy o tradycyjnym kształcie blachy na rąbek stojący. Profil tej blachy podkreśla nowoczesny styl dachu dzięki zastosowaniu mikroprofilowania wzdłużnego na całej powierzchni arkusza. 

Pokrycie jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Plannja Emka Click M doskonale sprawdza się na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Zatrzaskowa blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click M dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy.

Szczegóły produktu na stronie producenta: www.plannja.pl/emka-click-m

 

Blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click 

dostępna w klasach jakości Plannja 40 i Plannja 30
 

Plannja Emka Click to nowoczesny panel zatrzaskowy o tradycyjnym kształcie blachy na rąbek stojący. Posiada specjalny zamek wzdłużny wyprofilowany w sposób umożliwiający rozpięcie bez uszkodzenia powłoki lakierniczej. Pokrycie jest odpowiednie dla dachów o nachyleniu od 8°. Plannja Emka Click doskonale sprawdza się na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych. Zatrzaskowa blacha na rąbek stojący Plannja Emka Click dostępna jest w następującej kolorystyce: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy.

 

 

Nowoczesne rozwiązania.

Najwyższej jakości
sprawdzone materiały.

ATRAKCYJNE CENY